PrintEmail

You are here: Kongre 2018İÇSEL GÖÇLER / Kendine Göç ve Kendinden Göç (2)

İÇSEL GÖÇLER / Kendine Göç ve Kendinden Göç (2)

Start Date:
Oct 26, 2018
Finish date:
Oct 27, 2018
Last Revised:
Sep 2, 2018
Code:
Özdemir Şimşek 2
Book the course
Level:
Not Specified
Available seats:
1 of 20
Tutor:

Description

Yaşam, içerisinde farklı ve sonsuz olasılıklar barındırırken, göç konusunun bizi içimizde daha önce farkında olmadığımız olasılıklardan birine taşıması mümkün olabilir mi? Kendimize doğru yolculuğa çıkarak göçlerin ve ben’ in evrenselliğine ulaşmamız olasılığı mümkün mü?

Atölye sürecinde yaşamla kökenlerimiz, farklı ırklar ve ben algımız, kendimize göçlerimiz ve genetiğimiz arasındaki bağ üzerinde çalışılacaktır. Bu bağlamda, atölyenin kendimizden, ulusal ve uluslararası istatistiklerden, ulusal ve uluslararası yürütülen göç çalışmalarından yola çıkılarak göç eyleminin ırkların göçü ve insan genetiği ile bağının kurularak,  kendimiz ve çevremizle ilgili yeni farkındalıklar oluşturması ve yaşamla aramızdaki bağı güçlendirme konusunda da katkı sağlaması hedeflenmektedir. Bütünden yola çıkarak gücümüzü ve gerçek doğamızı hatırlatan bu göç’e hazır olan herkes katılabilir.

Yaşamınıza yön verecek farklı alanlarda (genetik, ırklar, göçler, ben-biz algısı vb.) gerçekleştirilen ve içeriğin en güvenilir uluslararası proje sonuçları ile de bilimsel olarak destekleneceği bu atölyede ben ve biz farkındalığının oluşmasında en iyi zemini sağlayan yöntemlerden biri olan yaratıcı drama’yı kullanarak kendinizin göç’üne tanık olmaya hazır mısınız?


Book the course: İÇSEL GÖÇLER / Kendine Göç ve Kendinden Göç (2)

Unit Price

Attendee Information

İletişim

* required

Category

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla! template by L.THEME