29. Uluslararası Eğitimde
Yaratıcı Drama Kongresi
25-28 Ekim 2018
Slider

Kongre Bildiri Kitabı

Sayın Kongre Katılımcıları,

29. Uluslararası Eğitimde Yaratıcı Drama Kongresi'nde sunmuş olduğunuz bildiriler kitaplaştırılacaktır. Kitapta bildirisinin yer almasını isteyen katılımcıların bildirilerinin tam metinlerini 15 Aralık 2018 tarihine kadar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. e-posta adresine göndermesi rica olunur.

Zamanında gönderilmeyen, kitap formatına uygun olarak düzenlenmeyen tam metinlere kitapta yer verilmeyecektir. Bilgilerinize sunulur.

Kitapta yer alacak tam metin bildirilerin formatı için tıklayınız.

Kongremize TÜBİTAK Desteği Hakkında

29. Uluslararası Eğitimde Yaratıcı Drama Kongresi'nin 2223-B Yurt İçi Bilimsel Etkinlik Düzenleme Desteği kapsamında TÜBİTAK tarafından desteklenmesine karar verilmiştir.

Atölye Katılım Listeleri Hakkında

29. Uluslararası Eğitimde Yaratıcı Drama Kongresi atölye katılımcıları listesi yayınlanmıştır. Katılım listesine erişmek için tıklayınız.

Kongre Bildiri Özetleri Yayınlanmıştır

Kongre bildiri özetleri yayınlanmıştır. Bildiri özetlerine erişmek için tıklayınız.

Hoş Geldin Çemberi Başlıklı Atölye

Gençlik Kulübü ve Çağdaş Drama Derneği İstanbul Şubesi liderlerinden Bilim Uzmanı Gökhan Karaosmanoğlu ve Fisun Aykır, “Hoş Geldin Çemberi” başlıklı atölyeleri ile 29. Uluslararası Eğitimde Yaratıcı Drama Kongresi'nde.

Free Joomla! template by L.THEME